Як завагітніти – поради та проценти їх ефективності

Як завагітніти

Не знаете где можно хорошо отдохнуть? Все бары Киева, которые собраны на одном сайте, помогут вам.

Як тільки ідея обзавестися дитиною заволодіває розумом, відразу з’являється неперебоне бажання зробити ЦЕ прямо зараз. Ах, так, сьогодні ж перший день … Ну, тоді завтра! .. Або, принаймні, в цьому циклі. Відсутність результату іноді стає приводом для сімейного скандалу або для початку інтенсивного обстеження – навіть всупереч рекомендаціям лікарів. Насправді МІСЯЦЬ відсутності вагітності - це невдача тільки ОДНІЄЇ спроби, а зовсім не тридцяти. А офіційний діагноз безпліддя виставляють тільки через рік невдач.  Але, тим не менше, прагнення і побоювання цілком зрозумілі й лікарям і подругам. Тому кожен прагне внести внесок у скарбничку порад про те, ЯК ШВИДШЕ ЗАВАГІТНІТИ.

Побутові поради про те, як завагітніти

Потрібно відрахувати 2 тижні від першого дня наступної менструації – це найсприятливіший день для зачаття.

НАСПРАВДІ: у багатьох це, дійсно, день овуляції, особливо – при 28-денному циклі. Але так буває далеко не у всіх жінок.

Ефективність поради не більше 50%.

Перед «рішучими» днями змусити чоловіка 3-4 дні утримуватися від сексу – так нагромадиться більше сперми.

НАСПРАВДІ: це дійсно так. Тільки не треба мучити чоловіка кілька тижнів. Від цього сперма постаріє і її здатність до запліднення знизиться.

Ефективність поради 70%.

Після еякуляції чоловік відразу повинен припинити фрикції, щоб не виплеснути сперму з піхви.

Простий та доступний спосіб визначення овуляції

НАСПРАВДІ: це так, продовження фрікцій розмаже сперму по стінках піхви – тому калюжка біля основи шийки матки різко міліє. Тим не менш, це далеко не завжди відбувається в таких розмірах, щоб вплинути на ймовірність вагітності.

Ефективність поради 60%.

Після сім’явивергання жінці потрібно лягти на живіт, або робити «берізку», або підкласти валик під сідниці, щоб запобігти витіканню сперми з піхви.

НАСПРАВДІ: навіть якщо таке витікання станеться, це ніяк не впливає на ймовірність зачаття: випливає тільки зайва сперма, яка не вмістилася в складках слизової оболонки піхви.

Ефективність поради 20%.

Після сім’явивергання чоловік повинен припинити фрикції, залишаючись при цьому усередині партнерки: його пеніс є своєрідною пробкою, яка не дозволяє спермі виливатися назовні.

НАСПРАВДІ: це один з варіантів попередньої поради, і має таку ж ефективність – 20%.

Перед статевим актом жінці необхідно спринцюватися розчином соди (половину чайної ложки на літр теплої води).

НАСПРАВДІ: так, сода змінює кислотність вмісту піхви, що в багатьох випадках сприяє продовженню терміну рухливості сперматозоїдів. Але у більшості жінок середовище і так має нормальну кислотність, так що сода просто не потрібна.

Ефективність поради 60%.

Підготуватися до зачаття: відмовитися від куріння на 2 місяці, від алкоголю на 3 місяці, не паритися 2 тижні.

НАСПРАВДІ: так, все це важливо, але серед причин безпліддя стоїть у самому кінці списку.

Ефективність поради 15%.

Пити вітаміни протягом 2-3 місяців, основну увагу приділяючи фолієвій кислоті.

НАСПРАВДІ: жінкам без проблем в анамнезі для підготовки до вагітності лікарі рекомендують прийом фолієвої кислоти в складі полі-вітамінів – не більше. У цьому випадку дозування фолієвої кислоти може бути 0,4-0,8 мг. Для підготовки до вагітності фолієву кислоту до настання вагітності потрібно приймати разом з чоловіком. Звичайний курс становить 2 місяці.

Ефективність поради 20%.

Годувати чоловіка горіхами і чорною ікрою кілька місяців, щоб «дозріла сперма».

НАСПРАВДІ: смачно, але малоефективно. Якщо є справжні порушення сперматогенезу, то ні горіхи, ні якесь інше харчування не допоможе.

Ефективність поради 5%.

Не випробовувати оргазм під час зносин, спрямованого на зачаття. У цьому є свій сенс: під час оргазму в жінки матка з шийкою як би випинаються вглиб піхви, що подовжує шлях сперматозоїдам до цервикального каналу. При збудженні без оргазму шийка залишається майже врівень із зведенням піхви, де збирається калюжка сперми.

НАСПРАВДІ: вплив оргазму на плідність виявлена не була, а от позбутися останнього задоволення в ліжку, користуючись цією порадою, можна досить легко.

Ефективність поради 10%.

Визначати дні найбільш вірогідного зачаття за графіком базальної температури.

НАСПРАВДІ: звичайно, індивідуальне визначення куди точніше, ніж середньостатистичне (див. рада N 1). Але частіше буває так, що цей день і так входить у числі тих, у які сексуальна активність пари максимальна.

Ефективність поради 40%.

Визначати дні найбільш вірогідного зачаття з моніторингу УЗД. Дослідження проводять кілька разів протягом одного циклу для точного визначення дня овуляції.

НАСПРАВДІ: ще більш точний спосіб визначення дня найбільш вірогідного зачаття. І більш об’єктивний, ніж вимір базальної температури, дослідження слизу, симптому зіниці і навіть тестів на овуляцію. Але в багатьох випадках безпліддя пов’язано зовсім не з відсутністю овуляції.

Ефективність поради 60%.

Надіюся, що прикладів як завагітніти виклали достатньо, пробуйте всі поради, які вам здалися логічними або магічними – самі знаєте, що доля буває вкрай примхлива. Але найкраще, що можна зробити для настання вагітності – це обстежитися разом з чоловіком і з’ясувати, що саме заважає довгоочікуваному зачаттю.

{ 15 comments… читати їх нижче або додати один }

Ната

Всі ці методи використовувала, помимо походів до лікаря, але завагітніти так і не вдалося, тепер зрозуміло чого

Наталя

Я теж пробувала ці методи і лікарів теж.І нічого.Ната якщо не секрет як вам стало зрозуміло чого?Ви завагітніли?

Miss X

Що тут незрозумілого? – Просто змінила партнера!!! :)

keni

дівчата самий найкращий метод завагітніти просити у матір божої просити щиро і вірити тоді все вийде.Я 6 років немогла завагітніти останій рік ходила до ікони у селі майже цілий рік і 7 српня 2011р.я завагітніла

Азарнушка

Уже впадаєш у розпач

Таня

Я вже третій рік намагаюсь,та все марно,лікарі нічого конкретного не говорять((

kralya

Таня, я вам співчуваю. Прочитайте ще ось цю статтю, можливо вона вам допоможе http://www.kralya.org.ua/dlya-matus/nezvychnyj-sposib-zavahitnity-abo-yak-peremohty-bezpliddya.html

Оля

Є таке місто в Україні, як Гола пристань. Туди потрібно їхати з батьком майбутньої дитини, пройти певні грязьові процедури і чекати на результат. Моя подруга власне так і завагітніла, але перед тим розчарувалась і в лікарях і в діагнозах, які їй ставили.

кукусік

Я ще неможу завагітніти що робити?

kralya

кукусік, для початку потрібно перевіритися в спеціалістів, правильно харчуватися, позбутися всіх шкідливих звичок.

Світлана

Мені і чоловіку лікарі сказали що ми здорові і можимо мати дітей. Но завагітніти не можу і не знаю що робити.

Наташа

Не можу завагітніти…..що робити?Лікарям не довіряю.

Богдана

Я коли планую завагітніти починаю хворіти незнаєте чому

kralya

Наташа, довіряєте чи ні, але лікарю варто показатися і не тільки вам але й чоловіку.
А скільки часу ви намагаєтеся завагітніти?

Люда

Всі привіт, у мене тоже щось не виходить, і чоловік сказав якщо до Нового року не вийде, то буде буде із всіма підряд займатися, і хто завагатітніє то із нею буде, бо нічого не тримає.

Залишити коментар