Як ефективно та правильно накачати прес вдома

накачати прес

Накачати прес не так просто, як здається. Досягти гарного тонусу м’язів черевного преса і створити плоский животик можливо тільки при регулярних тренуваннях, без пропусків і поблажок. Тому, в прагненні до досконалості, вам потрібно раз і назавжди визначити дні і час для занять. Багато дівчат віддають перевагу тренуванням в ранкові години: інтенсивні фізичні навантаження допомагають швидше прокинутися, а природна лінь в цей час ще не встигає нашептати на вушко сотню правдоподібних відмовок. Щоб результати від тренувань проявилися швидше і закріпилися надовго, фітнес-тренери рекомендують утриматися від прийому їжі протягом двох годин після сеансу вправ. З іншого боку, заняття у вечірній час теж мають свої переваги: ​​дотримуючись правила «не їсти дві години», ви позбавляєте себе вечері, а значить, процес формування мускулатури преса буде супроводжуватися загальним схудненням організму.

Крім того, втома після тренування і гіпервентиляції легенів, характерна для активного фізичного навантаження, назавжди позбавить вас від безсоння.

Щодо частоти сеансів, фітнес-тренери сходяться на думці про достатність двох або трьох тренувань на тиждень. Якщо ви вважаєте за краще займатися в розміреному темпі, то три тренування на тиждень дозволять вам удосконалювати форму і плавно нарощувати обсяг м’язової маси, а якщо ви прихильник тренувань в «ударному темпі» і з підвищеними навантаженнями, то вам буде достатньо двох сеансів на тиждень, інакше м’язи не встигатимуть розслабитися і відновитися. Такий режим допоможе вам.

Як накачати прес?

Це питання задають багато чоловіків. Підтягнутий живіт, тонка талія і спокусливі «кубики» черевного преса є втіленням стереотипу про бездоганне жіноче тіло і мрією, без перебільшення, будь-якої молодої дівчини. Підкачаний прес виглядає шалено привабливо і надає власниці впевненості у власній сексуальній привабливості.

Починати тренування, як завжди, треба з розігріву зв’язок та м’язів. Для цієї мети можна використовувати велотренажер, степ або бігову доріжку. Такі кардіотренування сприяють активному спалюванню жиру, зокрема, у нижній частині живота, а значить дорогоцінні «кубики» проявляться швидше і більш рельєфно. І, зрозуміло, кардіотренування дуже корисні для поліпшення загального стану організму і підвищення витривалості.

Як накачати прес: вправи для всіх

Декілька ефективних вправ для преса, не потребують ніякого спортивного інвентарю, а значить підходять для будь-якої ситуації, у тому числі для занять вдома. Навіть відправляючись у відпустку чи у відрядження, і не маючи можливості займатися в тренажерному залі, за допомогою цих вправ ви зможете утримати вірний курс на ідеальний прес!

Перша вправа робиться з положення лежачи, ноги зігнуті в колінах, а руки відведені за голову, причому лікті широко розставлені. З вихідного положення ви повільно піднімаєте верхню частину корпусу і тягніться підборіддям вперед, до колін. Прес в цей час повинен бути гранично напружений. У верхній точці ви фіксуєте своє положення на кілька секунд, а потім повільно повертаєтеся у вихідне. Про правильність виконання завдання вам підкаже відчуття печіння в області преса через кілька жимів.

Друга вправа робиться з такого ж вихідного положення, тільки тепер застосовується діагональне скручування, тобто лівий лікоть прагне дотягнутися до правого коліна і навпаки. Ця вправа відмінно стимулює косі м’язи преса.
Третя вправа тонізує м’язи нижнього преса. З пози лежачи на спині піднімайте прямі ноги до кута з тулубом в 90 ° і повільно повертайте у вихідне положення.

Фітбол вправи для преса

Фітбол – це пружний м’яч діаметром від 50 см до 1 м. З його допомогою можна опрацьовувати різні групи м’язів і, зокрема, є декілька ефективних вправ для м’язів преса.

По-перше, можна лягти на фітбол попереком, впираючись напівзігнутими ногами в підлогу, завести зігнуті руки за голову і виконувати звичайне скручування. По-друге, для опрацювання косих м’язів робиться діагональне скручування на фітболі: лягайте на м’яч боком, так, щоб вигин талії повторював округлість м’яча, і піднімайте торс вгору, стежачи, щоб зігнуті руки були відведені за спину. І, нарешті, ви можете лягти на підлогу, склавши зігнуті ноги на фітбол, і з цього положення робите скручування торсу.
Для всіх перерахованих вправ рекомендується режим три підходи по п’ятнадцять жимів. Перші результати занять ви зможете по достоїнству оцінити вже за два-три тижні.
Хороший тонус м’язів живота не тільки притягає захоплені погляди – він є запорукою гарного самопочуття на довгі роки. Натреновані м’язи дозволять виносити здорову дитину під час вагітності, не відчуваючи дискомфорту при ходьбі і болю в спині, легко народити і швидко відновити фігуру після пологів.

Красивые и недорогие свадебные аксессуары оптом – это то, что нужно именно для Вашей свадьбы или для открытия собственного бизнеса.

{ 4 comments… читати їх нижче або додати один }

маряна

а дітям віку 12 років дівчатам можна такі вправи робити

kralya

Можна, але краще в такому віці займатися вправами та спортом для зміцнення загального організму та здоров’я.

Олексій

А яку корисну їжу можна вживати ?

kralya

Олексій, найкорисніші: будь які фрукти та овочі, які ростуть в вашій місцевості, горіхи, мед, нежирне м’ясо, риба, злаки, сухофрукти, сири, кефір, молоко.

Залишити коментар