Робимо жіноче тіло красивим та гармонійним

Як накачати м'язи, накачати м'язи, м'язи, струнка фігура, розвинені м'язи, м'язи живота

Кожна жінка хоче бути привабливою. Це аксіома. Сучасний стиль припускає спортивну підтягнутість і стрункість – це теж аксіома моди. Звичайно, можна заперечувати спортивність в образі жінки, але тоді на перший план виходить томна стрункість зразка XIX століття. Добре розвинені м’язи – це основа стрункої фігури, причому – що іноді здається дивним – практично незалежно від ваги. Тобто, стрункою може бути і не худенька, а цілком дебела леді. Але гарні м’язи надають витончені форми і пишну фігуру, роблять її не просто стрункою, а й елегантною.

Але більшість жінок, коли мова заходить про добре розвинені м’язи, зосереджуються на пресі. Так, звичайно, підтягнуті м’язи живота, підкачаний прес – це дуже і дуже важливо як для здоров’я, так і для краси. Але цього недостатньо.

Откройте свой собственный “золотой бизнес”. Кольца опт – это именно то, что Вам нужно! Красивые и изысканные кольця не оставят без внимания ни вас ни ваших будущих клиентов.

Основа краси жіночої фігури – гармонійність. Накачаний прес - і в’ялі плечі, або гарні форми рук з підтягнутими, спортивними м’язами – і складки на стегнах, плоскі, безформні сідниці … Якщо приділяти увагу тільки одному, залишаючи без тренувань інше – порушується гармонія, і загальний результат виглядає практично катастрофічно. Тільки гармонійний розвиток всіх м’язів надає фігурі елегантну підтягнутість і дозволяє носити будь-який одяг.

Існує безліч рекомендацій щодо накачування м’язів і підтримки їх у тонусі. Рекомендуються спеціальні комплекси вправ як для тих, хто починає практично з нуля (м’язи вже втратили тонус, одрябло, а тіло обвисло), так і для «просунутих користувачів» (потрібно мінімальна корекція, а в основному – лише підтримка у формі). «Просунутим користувачам» куди  легше – в них уже все є, необхідні лише мінімальні зусилля. Ось тим, хто змушений відновлювати давно втрачене, доводиться набагато важче.

Основна проблема для початківців – зусилля, які вимагають перші тренування. М’язи, давно відвикли від роботи (особливо при сидячому способі життя), просто відмовляються хоч що-небудь робити. А якщо і роблять, то все супроводжується досить неприємними больовими відчуттями (перші тренування завжди болючі). У результаті багато хто, не встигнувши почати, кидають накачування м’язів, і шукають собі виправдання в безлічі прислів’їв і приказок, придуманих спеціально для таких випадків (наприклад: поки товстий сохне, худий здохне, або – чоловіки не собаки, на кістки не кидаються). Але ніякі виправдання не зроблять фігуру привабливою і не допоможуть у підтримці здоров’я (адже хороший м’язовий тонус – це здоров’я).

Якщо м’язовий тонус втрачено, а тренування «по книзі» доставляють занадто багато неприємних відчуттів (біль, сильна втома, яка не проходить і на наступний день, не дозволяючи нормально працювати), то можна піти шляхом полегшених вправ. Звичайно, полегшені вправи не дадуть швидкого ефекту, але зате вони і не будуть руйнувати організм: справа в тому, що якщо організм відвик від фізичних навантажень, то занадто активні навантаження можуть призвести до різних захворювань (наприклад, тахікардія).

Для початку потрібно привчити організм хоч би до невеликих навантажень, які потім можна збільшувати. Для цього цілком достатньо буде бігу на місці – можна бігти, не виходячи з дому, що особливо приємно для тих, хто соромиться пробіжок на очах у людей (таке часто буває, якщо не просто ослабли м’язи, але і вся фігура розпливлася – кому ж хочеться демонструвати себе в найбільш невигідному світлі).

Перший тиждень можна бігати по п’ятнадцять хвилин на день, потім – збільшувати час на п’ять хвилин кожний тиждень, і поступово дійти до годинної пробіжки. Дуже добре бігати під музику – в достатній мірі легку, радісну і обов’язково ритмічну. Ритм музики задає ритм рухів.

Поступово, коли організм вже почав звикати до навантажень, потрібно вводити нові комплекси вправ, додавати їх до бігу. Вправи для рук і ніг, вправи для накачування преса. Дуже добре використовувати різні тренажери, причому це зовсім не обов’язково «серйозні» тренажери на зразок тих, які застосовуються для накачування м’язів у фітнес-центрах. Цілком достатньо звичайного обруча (продається в будь-якому магазині, що торгує спорттоварами, і коштує копійки) – з його допомогою чудово тренується прес і м’язи спини, можна тренувати м’язи ніг (обруч чудово розкручується на стегні – ногу зігнути в коліні і уперти в лавку, після чого крутити обруч стегном), м’язи шиї (цю вправу – розкручування обруча на шиї – слід виконувати з обережністю і використовувати для нього лише легкий, пластмасовий обруч). Прекрасно підкачуються м’язи за допомогою круглого кола (теж продається в магазині спорттоварів і коштує чи не дешевше, ніж обруч). За допомогою кола чудово тренуються м’язи ніг (як стегон, так і гомілок), м’язи спини, підтягується черевний прес (особливо добре тренуються м’язи нижнього преса). Для рук і спини рекомендуються легкі гантелі.

Ті, хто хоче схуднути, можуть використовувати звичайну скакалку. Так-так, ту саму, «шкільну» скакалку. Стрибки зі скакалкою не тільки допомагають скинути кілограми, але і накачують багато м’язів, починаючи від м’язів ніг і закінчуючи пресом.

У якості підтримки для полегшених вправ дуже хороший басейн. Плавання – прекрасний вид спорту, що дозволяє накачувати всі групи м’язів. Крім того, вода м’яко «шліфує» тіло, позбавляючи від непотрібних нерівностей, обвислих та інших результатів поганого м’язового тонусу.

Коли ж полегшені вправи матимуть свою дію (організм знову звикне до наявності фізичних навантажень), можна переходити до вправ для «просунутих користувачів», наприклад, до вправ з фітнес-інвентарем. Спеціальні пружні м’ячі допомагають не просто накачувати м’язи, а й буквально створювати фігуру.

Є вправи для накачування м’язів для особливо лінивих – комплекси, які, як стверджують їхні творці, дозволяють накачувати м’язи лише «силою думки». Цікаво те, що такі комплекси справді працюють, ось тільки часу вони вимагають побільше, ніж «жива» робота з м’язами. Однак, плюсом подібних комплексів є те, що негативний вплив на організм тренувань зводиться до мінімуму, і навіть страждають від різних кардіологічних захворювань можуть застосовувати ці методики тренувань. Тренування засновані на тому, що думка про будь-які вправі змушує м’язи мимоволі скорочуватися так, ніби це вправа виконується. Певним ступенем концентрації можна домогтися того, що м’язи будуть тренуватися при начебто спокої тіла.

Але які б комплекси не використовувалися, завжди потрібно пам’ятати про гармонію, і накачувати не одну групу м’язів, а приділяти увагу всім відразу. Це дасть не тільки красу, але і здоров’я.

Залишити коментар