Як швидко схуднути? Поради і рекомендації

Швидко схуднути

Безумовно, якщо ви вирішили швидко схуднути, отримати стійкий результат вам не вдасться. Але бувають випадки, коли просто необхідно швидко схуднути для якого-небудь урочистого заходу, наприклад весілля. Тоді можна скористатися прийомами, які описуються в цій статті. Але пам’ятайте, що для закріплення результату вам потрібно правильно харчуватися і займатися фізичними вправами. Інакше, через якийсь час ви знову наберете зайві кілограми.

Швидко схуднути – перший прийом: зведіть вживання жирів до мінімуму! Ваша добова норма жирів не повинна перевищувати 25 грам.

Відразу ж викресліть зі свого раціону всі м’ясні страви, тваринні жири, яєчні жовтки, маргарин, оливкову олію, горіхи, здобу та інші жирні продукти. Купіть в аптеці риб’ячий жир і приймайте його вранці по одній ложці. Це і буде ваша добова норма. Взагалі для організму ця норма дуже мала, тому довго на такій дієті сидіти не можна. Але, як уже говорилося вище, якщо потрібно дуже швидко схуднути, то можна зробити виняток. За пару тижнів з вами нічого страшного не трапиться.

Швидко схуднути – другий прийом: поменше солодкого! Кожній людині життєво необхідно споживання вуглеводів, тому виключити ми їх не можемо, та це в іншому-то й не треба. Але! Вуглеводи бувають різними – солодкими (мед, цукор і т. п.) і абсолютно несолодкими, такими як вівсянка або огірок. Якщо ви хочете швидко схуднути, то ні в якому разі не вживайте солодкі вуглеводи! Солодке провокує потужну секрецію гормону інсуліну, який відповідає за створення підшкірних жирових покладів. Від молока і молочних продуктів поки теж краще відмовитися. А от рис, вівсянку тощо їжте на здоров’я!

Швидко схуднути – третій прийом: не їжте перероблені продукти! Виключіть зі свого раціону такі продукти, як макарони, чіпси, кола та інші консерванти. У ці продукти додано таке, що абсолютно протипоказано тим, хто вирішив швидко схуднути. Нехай цим харчуються ті, яким просто плювати на свій зовнішній вигляд.

Швидко схуднути – четвертий прийом: різко скоротіть прийом вуглеводів! Цей прийом дозволяє швидко схуднути за рахунок різкої втрати організмом рідини. Цей метод годиться тільки для разового застосування. В іншому випадку, ви ризикуєте нашкодити собі. Дефіцит енергії призведе до сонливості, депресії, занепаду сил.

Швидко схуднути – п’ятий прийом: рухайтеся! Навіть якщо ви зовсім відмовитеся від їжі, нічого хорошого ви від цього не отримаєте. Без фізичного навантаження ніяка дієта очікуваних результатів не принесе. Тому, щоб швидко схуднути, необхідно як мінімум 5-6 годин аеробіки на тиждень.

Швидко схуднути – шостий прийом: їжте білки! Білок – це необхідна їжа для ваших м’язів. Щоб вони не «зіщулилися», ви повинні споживати в добу 1,6 грам на кілограм ваги вашого тіла. Так як основним джерелом білка є м’ясо, а вам воно протипоказано через жири, переходьте на порошковий протеїн. Розведіть добову норму порошку у воді і випийте отриманий прийом в 5-6 прийомів з інтервалом 2,5-3 години. Два рази на тиждень їжте відварену рибу.

Швидко схуднути – сьомий прийом: багато пийте! Надлишок води служить стресом для організму. А стресові гормони є «жироспалюючі». Випиваючи щодня 2,5 літра води, ваші шанси швидко схуднути збільшаться в багато разів.

Швидко схуднути – восьмий прийом: постійно міняйте калорійність раціону! Цей метод полягає в постійному чергуванні кількості калорій. Так, наприклад, 2-3 дні поспіль ви вживаєте 1500 ккал щодня, потім один день 1900 ккал, потім знову 1500 і т. д. крок, з яким ви міняєте вжите кількість калорій, повинен бути 300-500.

Швидко схуднути – дев’ятий прийом: приймайте вітаміни! Звісно, що коли ми майже нічого не їмо, наш організм страждає від нестачі корисних речовин. Тому вам необхідно приймати мультивітамінний комплекс.

Швидко схуднути – десятий прийом: менше солі! Перевірений спосіб швидко схуднути – це вивести з організму зайву воду. Вода затримується в організмі завдяки натрію, тому вам потрібно виключити зі свого раціону сіль.

Хочу ще раз зазначити, що дані прийоми дозволені для того, щоб в стислі терміни позбавитися від зайвих кілограмів. Якщо постійно сидіти на «голодній» дієті, то в довгостроковій перспективі це лише збільшить ваші жирові відкладення.

Залишити коментар